Виберіть клуб
на Глінки

Новий клуб в мережі фітнес-центрів FIT4YOU в самому центрі Дніпра.
До Ваших послуг тренажерний зал і зона для CROSS-TRAINING та
фітнес-бар. Велика кардіо-зона, різноманітність професійних тренажерів, основний і додатковий гантельний ряд з вагою до 50 кг. Обладана новітнім обладнанням зона для CROSS-TRAINING для комфортних тренувань по функціональному тренінгу.

на Мономаха

Знаходиться в центрі в 5 хвилинах пішки від ЦУМу. Відкрито в 2011 году.
Безліч відів фітнес-програм, йога и пілатес, тренажерний зал, ексклюзивні студії TRX та FLY-YOGA, кабінет масажу, вертикальний солярій та фітнес-бар.
На базі FIT4YOU на Мономаха працює лазня громадського типу «Банька № 1», де клієнти FIT4YOU и всі бажаючі могут попаритися у справжній лазні.

на Гагаріна

Різноманітність фітнес-програм і танців, тренажерний зал, ексклюзивна студія Cross-Training, кабінет масажу, вертикальний солярій і фітнес-бар. Клуб відкритий в 2017 році.
У тренажерному залі велика кардіо-зона (бігові доріжки, велотренажери, орбітреки, гребні тренажери, степпер, air bike), різноманітність професійних тренажерів і гантельний ряд до 50 кг.

на Титова

Фітнес-заняття і танці, тренажерний зал з функціональною зоною, ексклюзивна студія Cycle, кабінет масажу, вертикальний солярій та фітнес-бар.
У тренажерному залі велика кардіо-зона (бігові доріжки, велотренажери, орбітреки, степпер), різноманітність професійних тренажерів і гантельний ряд до 50 кг.