Дитячий фітнес

Ми запрошуємо ваших дітей на ДИТЯЧИЙ ФІТНЕС, заняття проводяться в FIT4YOU на Титова (п-т Б. Хмельницького 31Д).

KIDS DANCE — дитяча хореографія з елементами гімнастики та розтяжки, що проходять в ігровій формі, спрямовані на розвиток дитини, зміцнення м’язів та суглобів, поліпшення постави, вирівнювання хребта. В даному напрямку використовуються театральні та танцювальні методики навчання дітей. Діти готуються до конкурсів і фестивалів, виступають на сцені! 

 

 

 

А також наш новий дитячий напрямок:

KIDS FIT  — це симбіоз гімнастики, аеробіки та загальнозміцнюючих вправ для дітей віком від 5 до 8 років. Тренування, спрямована на розвиток фізичних якостей та формування витривалості, сили волі та дисципліни ігровим методом. Спеціально розроблена спортивна програма з урахуванням фізичної підготовки і віку дитини, створена для оздоровлення в цілому, а також профілактики плоскостопості та формування правильної постави.

 

 

Вартість занять:

Разове відвідування — 85 грн.

Абонемент на 8 тренувань — 560грн./місяць

 

Детальніше дізнатися про заняття та записатися на тренування, можна у адміністратора клубу на рецепції або за телефонами:

(097) 760-15-46 (є Viber)

(050) 138-68-55

«У кожній дитині — сонце, тільки дайте йому світити» — цю фразу Сократа дуже люблять наші педагоги і чекають саме Вас та Ваших дітей на тренуваннях.

Контакти
на Гагаріна
м. Дніпро, пр. Гагаріна 105Б
на Мономаха
м. Дніпро, вул. В.Мономаха 17А
на Титова
м. Дніпро, пр-т. Б.Хмельницького 31Д
на Глінки
м. Дніпро, вул. В.Липинського 7Б, ТЦ Новий Центр